İlkelerimiz

Yenilikçilik

           AKINCI MADEN  olarak, sektörümüzün yönlendiricisi ve teknolojik öncüsüyüz. Her zaman mikronize kalsit ve mermerit üretimindeki mermer tozu imalatında mükemmel  çözümler sunmaktayız. Gelecekte de teknolojik gelişmelerde belirleyici olmak istemekteyiz.

Yüksek Kalite

En yüksek kalitede ürünleri siz değerli müşterilerimizin hizmetine sunmaktayız. Şirketin her alanında mükemmeliyetçiliği hedeflemekteyiz. Her zaman “Hiçbir şey düzeltilemeyecek kadar iyi olamaz.” Parolasıyla hareket etmekteyiz.

Komple Ürün Programı

Her ihtiyaca ve talebe uygun mikronize kalsit ve mermer tozu üretim kapasitesine sahibiz. Müşterilerimize kapsamlı hizmet desteğinde bulunmaktayız.

Verimlilik

Şirket yapımız gereği, kısa proses adımları ile hızlı karar mekanizmalarına sahibiz. Böylece maliyetlerimizi olabildiğince düşük tutarak, müşterilerimize mükemmel bir fiyat – performans oranı yansıtmaktayız.

Sürdürülebilirlik

Toplumsal ve sosyal sorumluluğumuzun bilincindeyiz. Çevreye karşı duyarlıyız ve yenilenebilir enerji kaynaklarının kullanımını destekliyoruz

Güvenilirlik

Güvenilir bir partneriz. İşletmemiz sahip olduğu güçlü müşteri ilişkileriyle profesyonel destek vermekte ve güvenilir bir hizmet ağı sağlamaktadır.

Proudly powered by WordPress | Theme: HoneyBee by SpiceThemes